Хардбол

Всеукраинский Хардбольный форум.

Текущее время: 24 июн 2018, 05:49

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Вход

Имя пользователя:   Пароль:   Автоматически входить при каждом посещении  

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Кремлівська пропаганда через прихожан церкви!
СообщениеДобавлено: 05 июл 2015, 23:32 
Отаман
Отаман

Арсенал: QB78 PCP+VOMZ 4х32, Анікс 101, 101м.
Специализация: марксмен
Всім Привіт! Мені до рук потрапили 2 диски, якийі розповсюджувалися через прихожан православної церкви.
Прочитавши зміст одразу стало зрозуміло, що це кремлівська пропаганда, причому, оглянувши обкладинку, складається враження, ніби дійсно, викладені матеріали виражають позицію православної церкви.
ИзображениеИзображение
Контент на диску не містить чогось нового - це підбірка сюжетів з російських каналів, з ютуба, все в кремлівській інтерпретації.
Я спробував знайти кілька відео, що є на диску, на ютубі, це виявилось не важко.
Ось кілька роликів:
"Бойня на Майдане" "До 100 тысяч человек вышли на майдан"... Такими словами починається це відео. При тому, что на Майдані в той час було близько 2 мільйонів чоловік! Безсовісна брехня лиється на глядача з перших секунд.
Вести недели с Дмитрием Киселевым. Эфир от 05.10.2014 Коментувати не буду.
Також на диск потрапило відео з виступом "політічєского бєженца" Шарія. Коротше кажучи, інформація про майдан, про окупацію Донбасу, та інші події подана за версією ФСБ рашки.
Я не знаю, навіщо записувати на диски все те, що можна легко знайти в інтернеті, схоже, що вони розраховані на жінок і бабусь, які "не дружать" з інтернетом, але здатні вставити диск у ДВД-програвач :)
Трішки порившись в інтернеті я знайшов інформацію, що пропаганда в колі віруючих розповсюждується вже майже рік: http://vn.20minut.ua/Vira/sered-viruyuchih-poshiryuyut-disk-z-prorosijs-koyu-propaghandoyu-hto-c-10416823.html
Можу припустити, що диски перевидаються, по мірі розвитку подій, і до мене потрапив уже далеко не перший варіант. Жінка, яка дала моїй родичці ці диски, в свою чергу отримала їх від якоїсь прихожанки, але священник, схоже, не в курсі, що робиться в нього під носом. 100% що інфа пішла гуляти не від нього. Яке б не було джерело, що запустило вброс, першоджерелом є фсб рашки.
Вражає, як цинічно ця бридка пропаганда прикривається духовністю, Богом. Це богохульство! Звичайно, це все робиться для того, аби викликати якомога більшу довіру. Кремлівські наволочі не гребують ніякими методами.
Ганьба тим, хто запускає в Україні ці бридкі пропагандистські матеріали! І тим, хто бездумно всучує їх своїм знайомим, слід задуматись, яку "користь" вони приносять своїй Вітчизні такими діями.

Профиль Отправить email  

Заголовок сообщения: Re: Кремлівська пропаганда через прихожан церкви!
СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 10:44 
Отаман
Отаман

Арсенал: ИЖ-61 PCP(мет)+MS 3-9x40, дрозд
Специализация: марксман
гиги. ти сам то бачиш, що форма в якій ти описав ці диски дуже нагадує пропагандистські повідомлення? я зараз не про зміст, а про форму.

крім того, чим тобі "противостояние убеждений" для цього повідомення не підійшло?

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 12:59 
Отаман
Отаман

Trio писал(а):
гиги. ти сам то бачиш, що форма в якій ти описав ці диски дуже нагадує пропагандистські повідомлення? я зараз не про зміст, а про форму.
А й справді :lol: Взагалі-то я і не позиціонував себе як об`єктивного і безпристрасного в цьому питанні. В мене чітка позиція.
Trio писал(а):
крім того, чим тобі "противостояние убеждений" для цього повідомення не підійшло?
Я вирішив, що така ситуація потребує окремої теми.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 14:32 
Пірначний
Пірначний

Арсенал: дрозд(магаз)+umarex B90tvo
Специализация: стрелок
на кіл москальскіх бісових попів! В Україні е своя церква.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 16:33 
Отаман
Отаман

rokos666 писал(а):
на кіл москальскіх бісових попів! В Україні е своя церква.
Перш ніж робити такі гучні заяви, слід хоча б ознайомитись з історією розвитку релігії на Україні.
Пруф 1: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0 ... 1%96%D1%8F
Власне канонічна Українська Православна Церква: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0 ... 0%B0%D1%82)
Вона, попри наклепи, не є "масковскай церкав`ю", так, тримає зв`язок зі вселенським патріархатом через московський, маючи дуже широку автономію (московський патріархат ніяк не впливає на прийняття будь-яких рішень нашим синодом, на обрання глави УПЦ, та ін.), з московським патріархатом наша церква перебуває лише в євхаристичному спілкуванні.
Що стосується так званого "Київського патріархату", то він не визнаний вселенським патріархатом, і, як наслідок, не є церквою. Це просто релігійна організація, в якій чоловіки з довгими бородами вдягаються у вишитий золотистий одяг, співають і махають кадилом.
Щодо розколу і створення "київського патріархату" - це дуже широка і глибока тема, яку в 2 словах не поясниш, але якщо хтось дійсно зацікавлений, можу розповісти.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 16:53 
Чотар
Чотар

Арсенал: Ёжик-шисят, Корнет, Дрозд
Ну, полноценной автономии УПЦ официально так и не получила, да и спонсоры, если не ошибаюсь, обещали отлучить от кормушки в случае попыток расширить автономию. Так что какие там сейчас настроения витают в кулуарах - хз.

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 18:36 
Отаман
Отаман

Макарыч писал(а):
Ну, полноценной автономии УПЦ официально так и не получила, да и спонсоры, если не ошибаюсь, обещали отлучить от кормушки в случае попыток расширить автономию. Так что какие там сейчас настроения витают в кулуарах - хз.
У нас автономія і так дуже широка. Якщо "відлучать від кормушки", то приєднаємося напряму до вселенського. :-D

Профиль Отправить email  

СообщениеДобавлено: 06 июл 2015, 18:48 
Отаман
Отаман

Метою даної теми було проінформувати людей, а не роздувати релігійний срач. Ще цього нам не вистачало. Інформація є, обговорювати тут більше нема чого.
Тема закрита.

Профиль Отправить email  

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]